ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (671 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Isıtma ve soğutma

Tüm Sektörel Firma Rehberi

"Anıl Elektrik Yapı Soğutma şti" sayfasını görüntülemek üzeresiniz

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır.
Web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir.
Bilgiler otomatik olarak web sitelerinden veya bilinen rehber kaynaklardan derlenmiştir.
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.


OKUDUM, ANLADIM

|

 

Görüntülenme : 3184

Turgut Reis Cad. No: 47/6 / Ankara

03122308275

http://www.anilyapi.com

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (34.231.243.21) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Hizmetleri : Mühendislik Hizmetleri

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti Hakkında

ANIL ELEKTRİK YAPI Soğutma İnş.San.Tic.Ltd.Şti. 1985 yılında Ankara’da kurulmuştur. Yurt dışında Rusya Federasyonun’da ayrı bir ortak inşaat-elekromekanik kuruluşu vardır.2008 Yılında da firmamız Cezayir ofisimizi açmıştır.Şirketimiz yurt içinde ve yurt dışında özellikle büyük ve kapsamlı binaların, yüksek gerilim, orta gerilim, alçak gerilim ve zayıf akım sistemleri ile ilgili tüm bina elektrifikasyonu ve otomasyonu konularında faaliyet göstermektedir.Bakım onarım konusunda deneyimli elemanlarla bu konuda ilk çalışmayı yapan guruplardanız.ANIL ELEKTRĠK YAPI Özellikle otel,alıĢveriĢ ve iĢ merkezleri, fabrikalar ve bankaların elektrik ,bina ve mekanik otomasyonu konusunda uygulama ve bakım hizmetleri alanında uzmanlaşmıştır. Referans listesinden de görüleceği gibi bir çok büyük projede imzası bulunmaktadır. Bağımsız devletler topluluğunda bulunan firmalarımız elektromekanik ve inşaat işleri ile ilgili çalışmalar yapmaktadır.

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti Hizmet Özellikleri

Anıl Elektrik Yapı Soğutma şti hizmet detayları için elimizde henüz bir bilgi yok, bu firma hakkındaki bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti Fotoğraf Galerisi

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti Kampanya ve Fırsatlar

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti Ulaşım bilgileri

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti firma, Ankara şehrinin Tandoğan semtinde hizmet vermektedir.

Turgut Reis Cad. No: 47/6 / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03122308275 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti Kategorileri

Isıtma ve soğutma Elektrik Elektrik enerji

Anıl Elektrik Yapı Soğutma Şti Tag Bulutu

Tandoğan Isıtma ve soğutma firmaları Tandoğan Isıtma ve soğutma şirketleri Tandoğan Elektrik firmaları Tandoğan Elektrik şirketleri Tandoğan Elektrik enerji firmaları Tandoğan Elektrik enerji şirketleri

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2021

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds