ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (667 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
 • Ankara Matbaa

Tüm Sektörel Firma Rehberi

|

Matbaa Nedir?

Gizle/Göster

 

SAYFA ONAYI : 23.10.2016
Görüntülenme : 3045

Ulucanlar Cad. No: 88 / 1 Cebeci Dörtyol Çankaya / Ankara

03123190758 - 03123621610

http://www.filizmatbaasi.com/

moc.isaabtamzilif @ ofni

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (3.235.75.174) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Filiz Matbaa Hakkında

Hakkımızda
"1980'den Günümüze , Özenle , Hizmetinizdeyiz.."

Şirketimiz; Ankara'da matbaa sektöründe, 1980 yılında ticari faaliyetine başlamış olup, 1995 yılında kurumsallaşarak, kamu kurumları ile özel sektörün, her türlü matbu , basılı doküman ve matbaa baskı ihtiyaçlarını, müşteri memnuniyetini ve kaliteli üretim süreçlerini ön planda tutarak, karşılamaya devam etmektedir.

Filiz Matbaacılık olarak, matbaa baskı üretim süreçlerinde, hammadde seçimine ve üretim proseslerinin, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olmasına büyük önem vermekteyiz.

Matbaa baskı üretimlerimizde, piyasada bilinirliği yüksek , markalı , belirli kalite kriterlerine sahip ve/veya Türk Standartları Enstitüsünün (T.S.E.) amblemini taşıyan hammaddeleri seçerek çalışmaktayız.Biliyoruz ki kaliteli hammadde seçimi, kaliteli ürünlerin üretim süreçlerinden biridir.Diğer verdiğimiz artı hizmetlerle birlikte , ürün üretim ve teslim süreçleri, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakta , işlerini daha da kolaylaştırmaktadır.

Bununla birlikte; ön baskıdan, baskı aşamasına, baskı aşamasından ciltleme aşamasına, paketleme ve sevkiyat aşamalarına kadar tüm süreçleri kontrol altında tutarak , olası problemleri minimize edip, müşterilerimize , eksiksiz ve profesyonel matbaa hizmetleri vermekteyiz.

Bu bağlamda şirketimiz ; kamu kurum-kuruluşları ile özel sektör müşterilerimizin: matbaa baskı ihtiyaçlarını , basılı matbuu evrak çeşitleri, cepli - cepsiz dosya çeşitleri, kitap, dergi, katalog, etiket, broşür, etiket, barkod etiket, sticker, zarf, özel imalat zarf çeşitleri, karton çanta ile antetli kağıt, poster, takvim, ajanda, dönkart, insert, kağıt amerikan servislikleri, davetiye ve cilt çeşitleri gibi çok çeşitli ürün gruplarında , özenle , profesyonel matbaa hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Ayrıca şirketimiz; geniş vizyonu ve profesyonelliği ile bir çok farklı sektörde çalışmalarını yürütmekte, katıldığı uluslararası projeleri başarıyla sonuçlandırarak , yerel ve uluslararası kamu kurum-kuruluşlarına, anahtar teslimi proje ve danışmanlık hizmetleri vermekte, ülkemizin gelişmesine katkı sağlamaya devam etmektedir..

Filiz Matbaa Hizmet Özellikleri

Filiz Matbaa hizmet detayları için elimizde henüz bir bilgi yok, bu firma hakkındaki bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Filiz Matbaa Fotoğraf Galerisi

Filiz Matbaa için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

Filiz Matbaa Kampanya ve Fırsatlar

Filiz Matbaa fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

Filiz Matbaa Ulaşım bilgileri

Filiz Matbaa firma, Ankara şehrinin Altındağ semtinde hizmet vermektedir.

Ulucanlar Cad. No: 88 / 1 Cebeci Dörtyol Çankaya / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03123190758 - 03123621610 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz...

Filiz Matbaa Kategorileri

Matbaa Basım Yayın

Filiz Matbaa Tag Bulutu

Altındağ Matbaa firmaları Altındağ Matbaa şirketleri Altındağ Basım Yayın firmaları Altındağ Basım Yayın şirketleri

"Ankara Altındağ" semtindeki diğer Matbaa firmaları

 • Ankara Erdem Matbaası
  Erdem Matbaası

  ankarada ucuz matbaaaankara fatura basımı, fatura basmaya maliye ile anlaşmalı matbaalar yetkilidir. maliye ile anlaşmalı matbaamızda ankarada fatura baskı hizmeti vermekteyiz. 90 gr. kuşe kağıtta...

  Kazım Karabekir Cad. Külltür Çarşısı No: 7 / 43 - 44 İskitler / Altındağ03123112584
 • Ankara Canset Matbaacılık
  Canset Matbaacılık

  hakkimizda canset matbaacılık kazım karabekir caddesi nizamoğlu İş hanı 72/14 altındağ / ankara adresinde davetiye ve baskı teknolojileri konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. www.dugundave...

  Kazım Karabekir Cad. Nizamoğlu İş Hanı No: 72 / 14 Altındağ03123419992
 • Ankara Ankara Matbaa ( Altındağ )
  Ankara Matbaa ( Altındağ )

  ankara matbaa dünya üzerinde teknolojinin en hızlı ilerlediği meslek dallarından bir tanesidir matbaa sektörü. daha dün gibi hafızalarda, kurşun harflerle yapılan matbaacılık. bilgisayar ve tekn...

  Kazım Karabekir Cad. No: 74 / 14 Altındağ03123125011
 • Ankara Gölge Reklam
  Gölge Reklam

  biz kimizbİz çalişanlarimiz ve sİz müşterİlerİmİz sayesİnde müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.işıklı tabela hizmetleri, ışıksız tabela hizmetleri, kutu harf tabela hizmetleri, pas...

  Kazımkarabekir Cad. Altuntop İş Merkezi No: 87 / 89 Altındağ
 • Ankara ERS REKLAM MATBAACILIK
  Ers Reklam Matbaacılık

  ers reklam ve matbaacılık, kitap, dergi ve broşürlerden, çok renkli kataloğa kadar geniş bir yelpazede küçük, büyük iş ayrımı yapmadan titizlikle çalışmaktadır. müşteri portföyümüzde devlet kuruluş...

  ALTUNTOP İŞ HANI NO: 87 / 7 İSKİTLER05444577443

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2020

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

dnb