ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (671 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Ankara Güneş Spor Akademisi

Tüm Sektörel Firma Rehberi

"Ankara Güneş Spor Akademisi" sayfasını görüntülemek üzeresiniz

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır.
Web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir.
Bilgiler otomatik olarak web sitelerinden veya bilinen rehber kaynaklardan derlenmiştir.
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.


OKUDUM, ANLADIM

|

 

Görüntülenme : 4605

1540. Sokak No:58 100. Yıl / Ankara

03124958040

http://www.ankaragunes.com.tr/

rt.moc.senugarakna @ ofni

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (3.235.24.113) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Ankara Güneş Spor Akademisi Hakkında

Ankara Güneş Spor Akademi Basketbola çocukluk yaşlardan itibaren gönül vermiş çok yakın iki arkadaş tarafından 2013 Mayıs'ın hayata geçmiştir.

EROL PEHLİVAN: 1966 Ankara doğumludur. Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü Mezunudur. Basketbola 1978 yılında Yenişehir Kulübünde başladı. A-Takım serüveni 1983 yılında Güney Sanayi ile başladı. Daha sonra İstanbul Bankası Yenişehir, Beslenspor, Galatasaray, PTT (şimdiki Telekom), Yıldırımspor, Kombassan Konyaspor takımlarında 1. Lig Basketbol serüveninde yer aldı. 18 kere Milli forma ile görev aldı

1999 yılında kariyerine Basketbol Antrenörü olarak devam etti. Çeşitli kulüplerde altyapı ve A-Takımlarda antrenör olarak görev yaptı. 2001 yılından itibaren Altyapı Milli Takımlarında görev aldı. Bu süre zarfında Altyapı Milli Takımları Avrupada üçüncülük ve dördüncülük ile U-19 Milli takımında Dünya yedinciliği elde etmiştir.

2008 yılından Ankara Güneş Spor Akademisini kurana kadarki zamanda kendi adına düzenlediği Basketbol Kurslarını ve Takımlarının antrenörlüğünü ve organizasyonunu yapmıştır. Yeni göz ağrısı Ankara Güneş Akademi ile birlikte bu faliyetleri daha da geliştirerek devam ettirmektedir.

KEMAL YÜCE: 1968 Ankara doğumludur. İlk-Orta-Lise öğrenimini TED Ankara Koleji Vakfı Okullarında tamamladı. Daha sonra ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünde Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi aldı.

Basketbol onun için bir aile geleneği olmakla beraber basketbola fiilen 1978 yılında TED Ankara Kolejinde başladı. Babası Prof. Dr. Rüştü Yüce Türk basketbol tarihinde önemli yeri olam Milli Takım Oyuncusu ve Antrenörüdür. A-Takım serüveni 1987 yılında Şekerspor ve sonrasında ODTÜ ile devam etmiştir. Antrenörlük kariyerine 1991 yılında TED Ankara Kolejliler Spor kulübünde başladı. Altyapı ve A-Takımları 7 yıl süre ile çalıştırarak devam etti.

2002-2004 yıllarında TED Ankara Kolejliler Spor Kulübünde 2. Başkani 2003-2005 yıllarında da kurucusu olduğu Genç Kolejliler Spor Kulübünde Başkanlık görevlerinde bulundu. 2008-2012 yıllarında Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Yıllar sonra yakın dostu Erol Pehlivan ile basketbol eğitimciliğine tekrar geri dönmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Ankara Güneş Spor Akademisi Hizmet Özellikleri

Ankara Güneş Spor Akademisi hizmet detayları için elimizde henüz bir bilgi yok, bu firma hakkındaki bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ankara Güneş Spor Akademisi Fotoğraf Galerisi

Ankara Güneş Spor Akademisi için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

Ankara Güneş Spor Akademisi Kampanya ve Fırsatlar

Ankara Güneş Spor Akademisi fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

Ankara Güneş Spor Akademisi Ulaşım bilgileri

Ankara Güneş Spor Akademisi firma, Ankara şehrinin Yüzüncüyıl semtinde hizmet vermektedir.

1540. Sokak No:58 100. Yıl / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03124958040 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Ankara Güneş Spor Akademisi Kategorileri

Spor okulu Spor Salonu Spor

Ankara Güneş Spor Akademisi Tag Bulutu

Yüzüncüyıl Spor okulu firmaları Yüzüncüyıl Spor okulu şirketleri Yüzüncüyıl Spor Salonu firmaları Yüzüncüyıl Spor Salonu şirketleri Yüzüncüyıl Spor firmaları Yüzüncüyıl Spor şirketleri

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2022

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds