ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (671 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Gusto Confiserie

Tüm Sektörel Firma Rehberi

"Gusto Confiserie" sayfasını görüntülemek üzeresiniz

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır.
Web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir.
Bilgiler otomatik olarak web sitelerinden veya bilinen rehber kaynaklardan derlenmiştir.
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.


OKUDUM, ANLADIM

|

 

Görüntülenme : 4062

Atatürk Bulvarı No: 160 / B Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

03124666668

https://www.gustocikolatashop.com/

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (3.235.24.113) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Hizmetleri : Gıda Ürünleri

Gusto Confiserie Hakkında

Gusto Confiserie 1991 yılında İzmir' de kurulmuştur.

İzmir –Çamdibi'nde açılan atölyede 'el yapımı' çikolata imalatına başlanmış ve İzmir- Alsancak'ta ilk açılan butik tarzı 'chocolate shop' ile kısa sürede birbirinden lezzetli çikolatalarıyla isim yapmıştır. Sektördeki tecrübesi ve müşterilerin beğenisi kazanılarak, yıllar içinde 'Gusto Confiserie' özel bir marka haline gelmiştir.

Ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen Gusto Confiserie, bugün üretimi gerçekleştirdiği badem ezmesi, badem kurabiyesi, ceviz ezmesi, antep fıstığı ezmesi'nden; draje, lokum, madlen ve spesiyal çikolata çeşitlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle en seçkin el yapımı çikolata üreticilerinden biridir.

1991 yılından beri hijyen koşullarda üretim yaparak ürün kalitesinden ödün vermeyen Gusto Confiserie, kaliteye önem veren çikolata severlerin vazgeçilmez ağız tadı olmaya devam etmektedir.

MİSYON

Gerek üretim ortamı, gerekse kadrosundaki personelin hijyen ve temizliğinin ilk sırada geldiği Gusto Confiserie, çevreye duyarlı bir tutumla üretimini gerçekleştirmektedir.

Kalite hususundaki üst düzey hassasiyetini, kullandığı 1. sınıf hammadde ve malzemelerle de ispatlamaktadır.

Üretim sahasında, sektördeki gelişme ve yenilikler yakından takip edilmekte ve mümkün olan en kısa sürede uygulamaya geçilmektedir.

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve özen gösteren Gusto Confiserie, sık sık müşteri memnuniyetini anket düzenleyerek kendini yenilemektedir.

VİZYON

Sürekli gelişen, deneyimli ve profesyonel bir altyapıya sahip bir firma olarak, hem yurtiçi hem de yurtdışı çikolata sektöründe yüksek kalitede ürün ve hizmet sunabilmektedir.

Gusto Confiserie Hizmet Özellikleri

Gusto Confiserie hizmet detayları için elimizde henüz bir bilgi yok, bu firma hakkındaki bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Gusto Confiserie Fotoğraf Galerisi

Gusto Confiserie için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

Gusto Confiserie Kampanya ve Fırsatlar

Gusto Confiserie fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

Gusto Confiserie Ulaşım bilgileri

Gusto Confiserie firma, Ankara şehrinin Çankaya semtinde hizmet vermektedir.

Atatürk Bulvarı No: 160 / B Kavaklıdere / Çankaya / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03124666668 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Gusto Confiserie Kategorileri

Gıda sanayi Sanayi

Gusto Confiserie Tag Bulutu

Çankaya Gıda sanayi firmaları Çankaya Gıda sanayi şirketleri Çankaya Sanayi firmaları Çankaya Sanayi şirketleri

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2022

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds