ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (671 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Masaj

Tüm Sektörel Firma Rehberi

"Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi" sayfasını görüntülemek üzeresiniz

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır.
Web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir.
Bilgiler otomatik olarak web sitelerinden veya bilinen rehber kaynaklardan derlenmiştir.
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.


OKUDUM, ANLADIM

|

 

Görüntülenme : 3394

2 Cad. 45/14 Kızılay / Ankara

03124181004 - 03124180232

http://www.superisimasaj.com/

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (34.231.243.21) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi Hakkında

Su Perisi Masaj & Güzellik Salonu;
15 yıllık deneyimi, kaliteli hizmetten ödün vermeyen kadrosu, memnuniyette kusur kabul etmeyen sorumluluk anlayışıyla diğer masaj salonlarından bir adım önde olmuştur.

Ekibimiz hijyen, titizlik anlayışı ve deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Eğer sizde günün yoğun stresini üzerinizden atıp rahatlamak istiyorsanız sizide rahat odalarımızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi Hizmet Özellikleri

Aroma Terapi Masajı
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Klasik Masaj
Vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir.

Köpük Masajı
Köpük kullanılarak bedenin temizliği ve dinlendirilmesi için yapılan, bedeni şımartan bir masajdır. Sizi günün yorgunluklarından ve stresinden kurtarır rahat bir ortamda kendinizi zinde ve dinlenmiş hissetmenizi sağlar.

Soft Masaj
Soft masajı en eski masaj tekniklerinden birisidir. Yumuşak el hareketleri ile konusunda deneyimli bayan masörlerimiz, soft masajının en ince ayrıntılarını vücudunuzun her yerine uygularken, tamamen rahatladığınızı ve gerginliğinizden arındığınızı göreceksiniz.

Spor Masajı
Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritm, süre ve bası miktarlarının değişik olmasıdır. Bu masaj türünde uyarıcı amaçlı hareketler çoğunluktadır ve yapılan spora göre farklılıklar gösterir.

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi Fotoğraf Galerisi

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi Kampanya ve Fırsatlar

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi Ulaşım bilgileri

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi firma, Ankara şehrinin Kızılay semtinde hizmet vermektedir.

2 Cad. 45/14 Kızılay / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03124181004 - 03124180232 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi Kategorileri

Masaj Güzellik salonu Güzellik ve bakım

Su Perisi Masaj Güzellik Merkezi Tag Bulutu

Kızılay Masaj firmaları Kızılay Masaj şirketleri Kızılay Güzellik salonu firmaları Kızılay Güzellik salonu şirketleri Kızılay Güzellik ve bakım firmaları Kızılay Güzellik ve bakım şirketleri

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2021

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds