ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (669 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Asansör

Tüm Sektörel Firma Rehberi

|

Asansör

Gizle/Göster

 

SAYFA ONAYI : 15.11.2016
Görüntülenme : 2588

Topcu Mah. 1534 Sok. No: 2 / A Etimesgut / Ankara

03122600177

05339692341

http://www.nergizasansor.com/

moc.rosnasazigren @ misiteli

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (3.216.79.60) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Hizmetleri : Asansör bakım - onarım - montaj

Nergiz Asansör Hakkında

HAKKIMIZDA
Firmamız 2013 yılında %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile kurulmuştur. 20 yıllık tecrübe ile (10 yıl asansör kurulum, arıza, bakım ve 10 yıl süre asansör otomatik kapı sistemleri imalat) oluşmuş olan tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Diğer firmalardan en büyük farkımız imalattan geldiğimiz için tamire öncelik vermemizdir. Eskiyi sök at ve yeniyi tak şeklinde çalışmamaktayız. Bu sayede düşük maliyetlerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çok kısa süre zarfında müşterilerden gelen olumlu memnuniyet oranı ve tercih önceliği içeriisnde olmamız gurur vericidir. Sektörde kalıcı ve kurumsal olmak adına ISO 9001 – 2008 kalite, CE 2138 uygunluk ve TSE HYB belgelerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Artık daha da güçlü olarak yolumuza devam ediyoruz.28 adet asansör ile başladığımız asansör bakım sayımız 2015 yılı başı itibari ile iki yüz adete ulaşmıştır. Ankara'nın bütün bölgelerinde hizmet vermekte yapmış olduğu montaj ve revizyonlarla sağlam adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Kaliteyi daha ucuza almak ve günün 24 saati hizmet alabilmek adına firmamızı tercih etmeniz dileğiyle.

Genel Müdür
İrfan DELİÖMEROĞLU

Nergiz Asansör Hizmet Özellikleri

Nergiz Asansör hizmet detayları için elimizde henüz bir bilgi yok, bu firma hakkındaki bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Nergiz Asansör Fotoğraf Galerisi

Nergiz Asansör için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

Nergiz Asansör Kampanya ve Fırsatlar

Nergiz Asansör fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

Nergiz Asansör Ulaşım bilgileri

Nergiz Asansör firma, Ankara şehrinin Etimesgut semtinde hizmet vermektedir.

Topcu Mah. 1534 Sok. No: 2 / A Etimesgut / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03122600177 veya 05339692341 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Nergiz Asansör Kategorileri

Asansör İnşaat sektörü

Nergiz Asansör Tag Bulutu

Etimesgut Asansör firmaları Etimesgut Asansör şirketleri Etimesgut İnşaat sektörü firmaları Etimesgut İnşaat sektörü şirketleri

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2020

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds