ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (671 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Atakan Nakliyat

Tüm Sektörel Firma Rehberi

"Atakan Nakliyat" sayfasını görüntülemek üzeresiniz

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır.
Web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir.
Bilgiler otomatik olarak web sitelerinden veya bilinen rehber kaynaklardan derlenmiştir.
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.


OKUDUM, ANLADIM

|

 

SAYFA ONAYI : 30.09.2016

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (35.168.110.128) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Hizmetleri : Nakliyat , Taşımacılık , Evden Eve Nakliyat

Atakan Nakliyat Hakkında

Biz Kimiz

Atakan nakliyat taşımacılık ve nakliye sektörüne 1990 yılında merkezi Çankaya olarak hizmete girmiştir ve 24 yıldır aralıksız bir şekilde çalışmaktadır. İnsanlara iyi bir hizmet vermenin en iyi yolu onların ihtiyacını en uygun şekilde karşılamaktır. Bu nedenle Atakan Nakliyat müşterilerine taşımacılık, asansörlü taşımacılık, depolama hizmeti vererek onların her türlü nakliye işlerini evden eve, şehirler arası güvenle yapmaktadır.

ANKARA EVDEN EVE ve ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
Türkiye'nin neresine taşınmayı planlarsanız planlayın 24 yılı aşmış nakliye deneyimi uzman nakliye taşıma ekibimiz sayesinde evden eve nakliyat işinizi herhangi bir zorluk yaşamadan Ankara ATAKAN Nakliyat profesyonel taşımacılık bu iş için 24 yıldır emek vermiş adeta biçilmiş bir kaptandır.
Evinizi müstakil bir eve, köy evi, yada şehirden uzakta bir eve taşınsanızda nakliye işleminizi Ankara Çankaya'daki ofisimizle her adımı atabilecek en sorunsuz şekilde evinizi, eşyanızı ve ofisinizi taşıyalım.
Biz her sene kelimenin tam anlamıyla yüzlerce binlerce ev taşımayı üstleniyoruz ve üzerimize düşen her şeyi en ufak ayrıntısına kadar halledecek deneyime sahip Ankara Nakliyat firmasıyız.

DANIŞMANLARIMIZ SİZE YARDIMCI OLSUN
Evinizi taşımaya karar vediğiniz andan itibaren Ankara Atakan Nakliye her an hizmetinizdedir. Nakliye danışmanlarımız sizin için uygun zamanda eşyanızı inceleyerek taşınma hakkında düşüncelerini ve taşınmanın içeriği ile alakalı durumları sizinle paylaşır. Evinizdeki tüm eşyaları (kömürlük eşyaları, garaj eşyaları, alet ve ekipmanları) nasıl taşınacağı konusunda sizlere bilgi verilmektedir. Ayrıca danışmanlarımız olabilecek olumsuz durumda sizleri koruyan şartlar ve yasal haklarınız konusunda bilgilendirmektedir.

Atakan Nakliyat Hizmet Özellikleri

 

Asansörlü Taşımacılık
Ankara Atakan Asansörlü Nakliyat eşya taşımada yüksek katlara en iyi pratik çözüm olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Teknolojiyi en yakından takip eden aktif olan Ankara Atakan Asansörlü Nakliyat şirketimiz işlerinizde yılların vermiş olduğu deneyim ile profesyonel asansörlü nakliyat hizmetleri...

Evden Eve Nakliyat
Firmamız Ankara'nın her bölgesinde profesyonel nakliye hizmetlerini tüm Ankaralıların ve şehirler arası nakliyat ve Ankara'ya taşınacak olanların hizmetine sunmaktadır. ATAKAN Nakliyat'ın ev ofis taşıma tecrübesi ve profesyonel nakliye hizmetleri sayesinde taşınmak bir dert olmaktan çıkıp bir ...

Şehirler Arası Taşımacılık
Atakan Nakliyat Şehirler arası nakliyat, nakliye işlerinizde evden eve nakliyat tecrübesi ile nakliyat yapabilme sertifikası almış eğitimli elemanları olan ekonomik Yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerinin daima yanında olmuş bir firmadır. Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve ...

Atakan Nakliyat Fotoğraf Galerisi

Atakan Nakliyat için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

Atakan Nakliyat Kampanya ve Fırsatlar

Atakan Nakliyat fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

Atakan Nakliyat Ulaşım bilgileri

Atakan Nakliyat firma, Ankara şehrinin Seyranbağları semtinde hizmet vermektedir.

Seyran Cad. No: 57 / A Seyrabağları / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03124367560 - 03124367561 veya 05324754150 - 05427921334 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Atakan Nakliyat Tag Bulutu

Seyranbağları Nakliyat firmaları Seyranbağları Nakliyat şirketleri Seyranbağları Şehiriçi Taşımacılık firmaları Seyranbağları Şehiriçi Taşımacılık şirketleri Seyranbağları Lojistik ve Nakliye firmaları Seyranbağları Lojistik ve Nakliye şirketleri Seyranbağları Lojistik ve nakliyat firmaları Seyranbağları Lojistik ve nakliyat şirketleri

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2022

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds