ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (671 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Zemin Kaplama Sistemleri

Tüm Sektörel Firma Rehberi

"5 En Yapı Dekorasyon" sayfasını görüntülemek üzeresiniz

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır.
Web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir.
Bilgiler otomatik olarak web sitelerinden veya bilinen rehber kaynaklardan derlenmiştir.
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.


OKUDUM, ANLADIM

|

 

Görüntülenme : 3747

0 / Ankara

:unsal_salim@hotmail.com

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (3.238.24.209) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Hizmetleri : Dekorasyon

5 En Yapı Dekorasyon Hakkında

5 EN YAPI DEKORASYON TÜM TÜRKİYE GENELİNDE TİCARİ PROJELERİNİZDE ZEMİN DUVAR VE TAVAN KAPLAMA SİSTEMLERİ SATIŞ VE MONTAJ YAPMAKTAYIZ KALİTELİ MALZEME HIZLI İMALAT VE UYGUN FİYATLARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ BİLGİ EDİNMEK İSTEYEN SAYGI DEĞER MÜŞTERİLERİMİZ HERZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ SAYGILARIMLAUzun yıllardır inşaat sektörünün içindeyiz deneyimli kadrumuzla titiz işçiliğimizle her zaman ön plandayız öncelik müşteri memnuniyeti yaptımız işleri kısaca örnek verecek olursak zemin .tavan. duvar kapmaları .kapı ve pencere sistemleri. Dış cephe uygulamaları. Mekanik ve elektirik tesisatı. Yaptığımız işleri büyük titizlik içinde yapma gayreti içindeyiz. Yaptığımız işlerle ilgili birçok referansımız vardır. İşinizin boyutu ne olursa olsun arayıp bilgi alabilirsiniz. Ankara başta olmak üzere tüm türkiyede uygulamalar yapmaktayız saygı değer müşterilerimiz. UYGULAMA ALANANLARIMIZZEMİN KAPLAMALARI 1. Pvc zemin kapmaları 2. Laminant ve lamine parke 3. Yükseltilmiş döşeme sistemleri 4. Epoksi zemin kaplamaları 5. Spor saha zemin kaplamları 6. Halı kaplamaları7. Paspas sistemeleri TAVAN KAPLAMALARI 1. Asma tavan sistemleri : taşyünü. Metal. Alüminyum. Alçıpan ile T12. T24. clip-in. Panel85 v.b taşıyıcı sistemleri ile uygulama.2. Kartonpiyer uygulamasıDUVAR KAPLAMALARI 1. Alçıpan duvar giydirmeleri. alçıpan bölme duvar. gazbeton duvar. cam tula duvar2. Duvar kağatları 3. Boya uygulaması4. Pvc duvar kaplamları 5. Stor ve jaluzi perde KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ 1. Çelik kapı ve yangın çıkış kapıları 2. Masif. Amerikan panel ve pvc iç kapılar 3. Ahşap. Pvc ve aleminyum pencere sistemleri 4. Cam bolkon sistemleri DIŞ ÇEPHE 1. Çevre tasarım malzemeleri. Çevre aydınlatma malzemeleri 2. Andezit ve parke taşı 3. Paslanmaz ve perfore korkuluk sistemleri MEKANİK 1. Havalandırma sistemleri 2. Sıhhı tesisat .kombi kalorifer tesisatıELEKTİRİK 1. Tüm alçak gerilim orta gerilim ve zayıf akım alt yapı ve montajı 2. Telefon data ses görüntü güvenlik sistemleri Adres :0/ANKARATel: 0 Cep: 0534 8436302 0541 4275774Mail:

5 En Yapı Dekorasyon Hizmet Özellikleri

5 En Yapı Dekorasyon hizmet detayları için elimizde henüz bir bilgi yok, bu firma hakkındaki bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

5 En Yapı Dekorasyon Fotoğraf Galerisi

5 En Yapı Dekorasyon için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

5 En Yapı Dekorasyon Kampanya ve Fırsatlar

5 En Yapı Dekorasyon fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

5 En Yapı Dekorasyon Ulaşım bilgileri

5 En Yapı Dekorasyon firma, Ankara şehrinin Ostim semtinde hizmet vermektedir.

0 / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

5 En Yapı Dekorasyon Tag Bulutu

Ostim Zemin Kaplama Sistemleri firmaları Ostim Zemin Kaplama Sistemleri şirketleri Ostim Çelik kapı firmaları Ostim Çelik kapı şirketleri Ostim Kapı ve pencere firmaları Ostim Kapı ve pencere şirketleri Ostim Halı Kilim firmaları Ostim Halı Kilim şirketleri Ostim Ev mobilyası firmaları Ostim Ev mobilyası şirketleri Ostim Aydınlatma firmaları Ostim Aydınlatma şirketleri Ostim Elektrik enerji firmaları Ostim Elektrik enerji şirketleri Ostim Ev Eşyaları firmaları Ostim Ev Eşyaları şirketleri

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2022

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds