ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (671 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Anaokulu

Tüm Sektörel Firma Rehberi

"Elvankent İkra Etüt ve Anaokulu" sayfasını görüntülemek üzeresiniz

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır.
Web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir.
Bilgiler otomatik olarak web sitelerinden veya bilinen rehber kaynaklardan derlenmiştir.
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.


OKUDUM, ANLADIM

|

 

SAYFA ONAYI : 20.10.2016

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (3.80.3.192) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu Hakkında

Vizyon ...
İKRA ACADEMY, insanı ve insanlığı en önemli değer olarak benimser. Kişinin gelişimi için kendi branşında her türlü çabayı göstererek özgün, kendine ve insanlığa yetkin ve yeterli bireyler olmasını sağlamak adına çalışmalar yapar. İKRA ACADEMY aynı zamanda, kişisel gelişim sektörünün tartışmasız lideri olmayı seçmiştir.

Misyon ...
Uzun vadeli sürdürülebilir büyüme içinde, toplumun her kesim ve bireylerine hitap edip tam anlamıyla bütününe değer kazandırmak, faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye'nin ve Dünya'nın ilk tercihi olmaktır.

Strateji ...
• İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme içinde lider konumunun korunması yoluyla faaliyetlerini sürdürme, kişisel gelişimin literatür ve içeriğini zenginleştirerek, uygulama.
• Hizmet ağanın geliştirilmesi ve büyümeye yönelik yatırımlarla etkin ve uzun süreli sürdürülebilir etkinlik sağlama.
• Üstün ve kalıcı memnuniyet sağlamak adına, tüm iş birliğinde bulunulan gerçek ve tüzel kişilerde değişen ve gelişen gereksinimlerin proaktif bir biçimde karşılanmasını sağlama.

Değerler...
Tüm çalışanların benimsediği;

• Saygı Duyma;
İKRA ACADEMY' un, iş arkadaşlarının , öğrencilerinin ve profesyonellerinin söylemek istediklerini, kim olduklarından bağımsız olarak dinler, dikkate alır, saygı duyar ve kendisi içinde aynı davranışları bekler.

• Güven;
İKRA ACADEMY' un, sahip oldukları yetkinlikler ve donanımı ile karşısındaki kişilere güven kazandırır. Yetki ve sorumluluk verdiği kişilere güvenir.

• Özveri;
İKRA ACADEMY' un, içeriği olan konuları ve mesleğini özveri ile yerine getirir ve işine tutku ile bağlıdır.

• Adil Olma;
İKRA ACADEMY' un, iş birliğinde bulunduğu tüm gerçek ve tüzel kişilere eşit ölçüde yakınlıktadır. Tüm kişiler İKRA ACADEMY' un fırsat eşitliğinden aynı ölçüde yararlanırlar.

• Açıklık;
İKRA ACADEMY' un, kişisel gelişim sektörü ile ilgili kurumsal bilgileri, çalışanları, iş ortakları, profesyonelleri ve diğer menfaat sahipleri ile gizlilik prensibi doğrultusunda net bir biçim de paylaşır. Bu bilgilerin ulaşılabilir özellik taşımasını sağlar. İKRA ACADEMY düşüncelerini de aynı açıklık doğrultusunda ortaya koyar.

• Özgürlük;
İKRA ACADEMY' un diğer kurum ve bireylerin duygu ve düşüncelerine saygı ölçüsü ile duygu ve düşüncelerini uygun ve yapıcı olarak her ortamda ifade eder ve hareket eder.

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu Hizmet Özellikleri

Elvankent İkra Etüt ve Anaokulu hizmet detayları için elimizde henüz bir bilgi yok, bu firma hakkındaki bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu Fotoğraf Galerisi

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu Kampanya ve Fırsatlar

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu Ulaşım bilgileri

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu firma, Ankara şehrinin Elvankent semtinde hizmet vermektedir.

Atakent Menekşe Sok. No: 58 Elvankent / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03122610012 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu Kategorileri

Anaokulu Eğitim sektörü

Elvankent İkra Etüt Ve Anaokulu Tag Bulutu

Elvankent Anaokulu firmaları Elvankent Anaokulu şirketleri Elvankent Eğitim sektörü firmaları Elvankent Eğitim sektörü şirketleri

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2021

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds