ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara firmaları görüntüleniyor. (671 firma kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara 06 Kent Nakliyat

Tüm Sektörel Firma Rehberi

"06 Kent Nakliyat" sayfasını görüntülemek üzeresiniz

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır.
Web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir.
Bilgiler otomatik olarak web sitelerinden veya bilinen rehber kaynaklardan derlenmiştir.
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.


OKUDUM, ANLADIM

|

 

SAYFA ONAYI : 15.10.2016

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (3.238.24.209) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Hizmetleri : evden eve taşımacılık fuar taşımacılığı şirket büro ofis taşımacılığı banka taşımacılığı fabrika taşımacılığı depolama asansörlü taşıma

06 Kent Nakliyat Hakkında

"06 Kent Nakliyat" olarak faaliyette olan firmamız profesyonel ekip ve son teknoloji donanıma sahip olup Türkiye'nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Hizmetimizin yüksek kalitede olmasıyla birlikte, yeniliği ve zerafeti, müşteri memnuniyetini ilke bilip, siz değerli müşterilerimizle daha da ileriye yol almaktan kıvanç duyarız. "06 Kent Nakliyat" olarak imzamız kalitemiz diyerek yola çıktığımız bu sektörde her geçen yıl daha da büyüyen müşteri potansiyelimizle bizler, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin en başaralı şekilde yerine getirilmesi için çalışmaktayız.

MİSYON VE VİZYON

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
Amaçlarımızı çevre ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
Nakliyat ve Taşımacılık sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

Toplum ve Müşteri Odaklılık: Bir zorlama olarak değil ama birlikte yaşamanın gereği olarak topluma karşı sorumluluk; müşterimize hizmet sürekliliği, faaliyetlerimizin hedefinin mutlaka müşterilerimize dönük olması.
Çevreye Duyarlılık: Dünyayı torunlarımızdan ödünç aldığımızın bilincinde olmak. Sürdürülebilir bir kalkınma için çalışmak.
Üretkenlik: Kaynak Yönetimi ve Verimlilik Emeği, zamanı ve kaynakları akılcı ve verimli kullanarak yüksek katma değer üretmek.
Bilimsellik: Yaşamda en gerçek yol gösterici ve rehber olarak bilimi seçmek. Bilim-egemen toplum için mücadele etmek.
Toplam Kalite Yönetimi: Kalitenin ancak toplam olarak ve yönetilerek sağlanabileceğini bilmek ve bu yolda çaba sarf etmek.
Bireysel Kalite: Başkaları istediği için değil, kendimize ve diğer insanlara duyduğumuz saygı nedeniyle doğru ve güzel davranmak.
Uzmanlık: İşinin ehli olmak. İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, takımına, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak.
Deneyim: Sürekli Gelişim ve Değişim Hem yenilikçiliğe, gençliğe ve değişime, hem de deneyime önem vermek. İnsanlığın ve şirketimizin kültürel birikiminden yararlanarak ilerlemek.
Şeffaflık, Açıklık, Dürüstlük: Bilgi ve izlenimlerini, istek ve içtenlikle, doğruluğunu bozmadan paylaşmak ve sözüne güvenilir olmak

06 Kent Nakliyat Hizmet Özellikleri

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Evden eve taşımada biz ankara evden eve nakliyat firması olarak asansörlü ve özel paketlemeli ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Sektörde liderliğini koruyan firmamız ISO Belgemizide alarak kalitemizi belgelemiş bulunmaktayız. Evden eve nakliyat eşyalarınızın çokluğuna göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın yoğunluğuna göre kaç elemanın geleceği asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici ankara evden eve nakliyat tarafından planlama ve ücretsiz ekspertiz yapılır.

Eşyanın taşınacağı yeni yerinizi ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.Taşıma eksperi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma eksperi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve taşıma anında Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır.

Bu aşamalardan sonra taşıma başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri,elektrikli aletler) kolilenir. (Örnek: havlu ile paspas aynı koliye koyulmaz.)

FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuar taşıma işleriniz ankara evden eve nakliyat tarafımızdan aşağıdaki şekilde taşınmaktadır;

Fuar malzemeleriniz alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerinizi önemli bir titizlikle kurulumunu yapmaktayız. Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştir. Fuar bitiminde aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakarak hizmeti tamamlamış oluruz.

ŞİRKET BÜRO OFİS TAŞIMACILIĞI

Şirket büro ofis taşıma işleriniz ankara evden eve nakliyat firmamız tarafından aşağıdaki şekilde taşınmaktadır;

İişlerin zamanında ve doğru yapılması bizim için herşeyden önemlidir. Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir.Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Ev ve Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.

Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir. Müşterilerimizin ofislerinin taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız.

Evden eve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar, müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşırız.

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Fabrika taşıma işleriniz ankara nakliye şirketimiz tarafından aşağıdaki şekilde taşınmaktadır;

Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupa dan ithal graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınmaya hazır hale getirilir. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınma için hazırlanır makine ve stand'lar profesyonel personeller tarafından sökülür ve taşıma öncelikle ofis kısmı olmak kaydı ile başlanır, ağır makineler için vinç ve forklift getirilir.
Araçlar büyük bir titizlikle yüklenerek taşınacağı yere hareket eder.
Taşınacağı yerde ekstpertiz yapılmış neyin nereye koyulacağı belirlenmiştir.
Gideceği yerde de aynı titizlikle indirme ve yerleştirme hizmeti gerçekleşir.
Stand içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir.
Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Asansörlü taşımacılık hizmetimizle ankara evdeneve ve ofisten ofise taşımalarında;
Öncelikle taşıyacağınız adrese ücretsiz ekspertizlerimiz gelerek asansörün kurulacağı yeri tespit ederek daha sonra taşınacağınız adrese giderek taşıma ve asansör kurulumu için bir engel olup olmadığını kontrol eder asansör kurulumuna müsait yerlerde çağdaş asansörlü taşıma gerçekleştirilir. Hassas ve modern asansörlü nakliyat teknolojisi evden evde nakliyat sektörüne büyük bir kolaylık getirmiştir.

06 Kent Evden Eve Nakliyat firmamız bünyesinde 3 adet asansör son sistem teknoloji evden eve nakliyat asansörü bulundurmaktadır.

06 Kent Nakliyat Fotoğraf Galerisi

06 Kent Nakliyat için elimizde kayıtlı fotoğraf bulunmamaktadır. Eğer bu firma için yönetim hakkınız varsa bize yayınlanması için resimlerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

06 Kent Nakliyat Kampanya ve Fırsatlar

06 Kent Nakliyat fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

06 Kent Nakliyat Ulaşım bilgileri

06 Kent Nakliyat firma, Ankara şehrinin Kızılay semtinde hizmet vermektedir.

Meşrutiyet Cad. Meşrutiyet İşhanı No: 10 / 75 Kızılay / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03124193939 veya 05356990383 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

06 Kent Nakliyat Tag Bulutu

Kızılay Şehiriçi taşımacılık firmaları Kızılay Şehiriçi taşımacılık şirketleri Kızılay Nakliyat firmaları Kızılay Nakliyat şirketleri Kızılay Lojistik ve Nakliye firmaları Kızılay Lojistik ve Nakliye şirketleri Kızılay Lojistik ve nakliyat firmaları Kızılay Lojistik ve nakliyat şirketleri

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. sirketadresi.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2022

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds